Inženýr kvality

Vaše náplň práce
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Evidence a vyhodnocení
  • Komunikace s koncovým zákazníkem
  • Reporting manažeru kvality
  • Kooperace s provozem na nápravných opatřeních
  • Vyhodnocení ukazatelů výrobní kvality
  • Evidence a vyhodnocení zmetkovitosti
  • Komunikace s výrobou a skladem
  • Příprava a archivace vzorků
  • Reporting

Váš profil
  • SŠ technického směru
  • ?Alespoň základní znalost nástrojů řízení kvality
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Dobrá znalost práce na PC (Excel)
  • Zkušenosti v oblasti kvality ve výrobním závodu vítány
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu

Naše nabídka
  • Zajímavá práce na HPP s nástupem ihned/dle dohody
  • Perspektivní zaměstnání u společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení s postupným navyšováním v závislosti na profesním a osobním růstu
  • NB, mobil i pro soukromé použití
  • Podpora v rámci profesního rozvoje, jazykové kurzy a další odborná vzdělávání
  • 5 Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní spoření

Pracoviště:
Ivančice
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

  • Stravenky

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Kvalita a kontrola jakosti
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Jan Petříček
+420725475371
j#petricek|trenkwalder#com

Články ze světa práce

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?