Knihovníci

Kontakt: osobně Po - ČT 8:00-12:00 , 13:00-15:00, emailem
Požadujeme:
o SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, VŠ vzdělání (výhodou obor knihovnictví nebo
pedagogika)
o výborné komunikační dovednosti
o znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) v platném znění
o orientace v české a světové literatuře
o výborná znalost českého jazyka slovem a písmem
o kultura mluveného i psaného projevu, stylistická úroveň
o kultivované vystupování a schopnost aktivní komunikace s lidmi a na veřejnosti
o zkušenosti s tvorbou propagačních materiálů
o schopnost samostatné i týmové práce
o psychická odolnost a časová flexibilita
o velmi dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
o zabezpečování standardních knihovních, výpůjčních a informačních služeb
o příprava, realizace a propagace vzdělávacích a kulturních akcí v rozsahu činnosti knihovny ve
Velkých Losinách
o besedy s dětmi, seniory i čtenáři

Plat od:
22 000 - 28 000 Kč
Pracoviště:
Šumperk
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Knihovník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Jana Fialová
583283019
fialova|losiny#cz