Zahradník / zahradnice - prodavač / prodavačka

Zahradní centrum Florcenter Olomouc

Jsme moderní zahradnictví, kde nabízíme širokou škálu pokojových rostlin, sezónních květin, balkonovek, trvalek, ovocných i okrasných stromů a keřů, dekorace a vše, co k zahradničení patří. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce u nás bavila a přinášela radost.

Hledáme nového týmového kolegu / kolegyni do zahradního centra, který je vyučeným zahradníkem / zahradnicí, nebo má praxi v oboru.

Více informací o společnosti naleznete na www.florcenter.cz.

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: magda.olisarova@florcenter.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 734 568 806 - Magda Olišarová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte

Pracoviště:
okres Olomouc
Plný úvazek
Podmínky:

• vzdělání v oboru nebo zahradnická praxe
• spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
• znalost sortimentu květin

Náplň práce:

• ošetřování, zalévání květin ve skleníku
• komunikace se zákazníky, poradenství
• odpovědnost za svěřený úsek
• další práce spojené s provozem

Nabízíme / benefity:

• dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní firmy
• férové pracovní podmínky
• firemní benefity
• možnost profesního růstu
• motivující finanční ohodnocení

Nástup:
ihned / dle dohody
Řemeslné a manuální práce - Zahradník, Prodej a obchod - Prodavač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz

Články ze světa práce

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.