Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Kontakt zasláním životopisu na e-mail renata.spilkova@bohemilk.cz

Požadujeme:
- znalost práce s PC (ovládání technologie)
- spolehlivost, zodpovědnost
- vyučení technické či v potravinářství výhodou
- ochotu pracovat v třísměnném provozu.
Náplň práce:
- práce ve výrobě dle technologických postupů
- dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
- obsluha technologických zařízení.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- výkonnostní odměny, příspěvek Cafeteria
- příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění.

Plat od:
24 000 - 26 000 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Řezník/uzenář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Renáta Spilková
renata#spilkova|bohemilk#cz