Pedagogové volného času

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE

Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti PO-ČT v dopoledních hodinách, nebo e-mailem na adresu ddmreditelka@seznam.cz.

Požadujeme: SŠ vzdělání, nejlépe pedagogické.
Náplň práce:
- vedení kroužku Atletiky pro děti prvního a druhého stupně
- práce na 2 hodiny týdně každý PÁ od 16:30 do 18:30 hod.
- dále doprovod dětí na atletické závody v podzimních a jarních měsících.

Plat od:
120 - 150 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
01.09.2024
Obor a Profese:
Vychovatel
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jana Kalousová
725 435 731
ddmreditelka|seznam#cz