Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Pracovní náplň: - komplexní správa počítačové sítě včetně technických a programových prostředků (HW, SW) v rámci městského úřadu a městské policie - podpora uživatelů (metodická a odborná pomoc zaměstnancům úřadu) v prostředí M365, MS Windows a provozovaných softwarových aplikací - rozvoj informačních systémů včetně tvorby a aktualizace související dokumentace, upravující provoz ICT úřadu Požadavky: - administrátorská znalost správy počítačové sítě - administrátorská znalost operačních systémů MS Windows (znalost OS Linux výhodou) - znalost správy DB serverů MSSQL, MySQL případně Firebird - znalost správy aktivních síťových prvků (znalost správy firewallů výhodou) - znalost virtualizace VMware nebo Hyper-V výhodou - ochota dalšího vzdělávání v oboru ICT (semináře, školení) - praxe ve veřejné správě v oblasti ICT výhodou - znalost anglického jazyka (min. na úrovni čtení technické dokumentace) výhodou - znalost GIS výhodou - samostatnost, časová flexibilita, zodpovědnost - schopnost vstřícného jednání s lidmi a komunikativnost - bezúhonnost, věk min. 18 let - řidičský průkaz sk. B Vzdělání: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, nebo vyšší odborné vzdělání, případně střední vzdělání s maturitní zkouškou, se zaměřením na IT (v případě středního vzdělání s maturitní zkouškou, umožní zaměstnavatel doplnit vyšší vzdělání a poskytne zaměstnanci podporu formou studijního volna apod.) - pracovní pozice je vhodná pro absolventy středních a vyšších škol v rámci získání praxe a profesního rozvoje Zaměstnavatel nabízí: " stabilní zázemí a jistotu včetně pravidelného měsíčního příjmu " dobré pracovní podmínky " dovolenou v délce 25 dnů/200 hodin " 4 dny indispozičního volna (sickday) " 2 dny volna v rámci zajištění péče o děti do 10 let " pružnou pracovní dobu " možnost práce z domova (home office) " studijní volno a další benefity v rámci sebevzdělávání a profesního " rozvoje (pracovní pozice je vhodná pro absolventy středních a " vyšších škol) " příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu " příspěvek na penzijní připojištění " příspěvek na individuální vzdělávání (jazykové či jiné kurzy) " služební notebook a mobilní telefon " bezúročné půjčky na vybavení domácnosti či pořízení nebo rekonstrukci bytu Přihlášku s požadovanými doklady doručí zájemce v listinné podobě osobně, popřípadě zašle na adresu: Městský úřad Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice tak, aby na podatelnu MěÚ Prachatice byla doručena nejpozději 20.04.2024 do 12:00 hod. Obálku označte "NEOTEVÍRAT - Výběrové řízení - IT specialista". Pozn: Přihlášky doručené po výše uvedeném termínu (platí též pro doručování poštovní přepravou) a jiným způsobem než výše uvedeným (např. e-mailem nebo datovou schránkou), nebudou akceptovány. Podrobnější informace podá: Ing. Milan Batysta, vedoucí odboru kanceláře starosty telefon: +420 388 607 511, e-mail: mbatysta@mupt.cz Marta Patrajová, personalistka telefon: +420 388 607 520, e-mail: mpatrajova@mupt.cz Přihl

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce

Systémoví analytici

PrahaBritish American Tobacco (Czec
od 32 000 Kč

Vývojáři softwaru

PrahaCA CZ, s.r.o.
od 67 000 Kč

Vývojáři softwaru

PrahaVALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.
od 100 000 Kč

Návrháři a správci databází

České BudějoviceJihočeská univerzita v Českých
35 000 - 40 000 Kč

Články ze světa práce


Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?
Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak na ukončení pracovního poměru

Jak na ukončení pracovního poměru
Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.