Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Máš rád vůni pečiva a jsi manuálně zručný? Pokud jsi spolehlivý a máš chuť se učit nové věci, přidej se k nám do menšího kolektivu.

Náplň práce:
" zastupuje předáka v době nepřítomnosti
" sečtení výroby dle zadaných požadavků
" smažení výrobků, obsluha fritéz a kynárky (koblihy, kapsy, rohlíčky)
" v případě potřeby výpomoc při výrobě jemného pečiva
" 2-směnnný provoz (pondělí - neděle)
" vysoký podíl ruční práce
" vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou

Požadujeme:
" minimálně vyučení
" výborné počty podmínkou
" zkušenosti s vedením lidí - výhodou
" komunikativnost
" dobrá znalost českého jazyka
" dobrou manuální zručnost a rychlost - práce vhodnější pro ženy
" pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
"zdravotní průkaz pro práci s potravinami, výborný zdravotní stav
" zaučíme
" pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
" dlouhodobou spolupráci
" stabilní zaměstnání
" fixní a prémiovou složku
" 5 dnů dovolené navíc po zkušební době
" příplatek 8,- Kč/ hod za odpolední směnu
" příplatek 20 % za práci o víkendu
" příspěvek na stravování
" příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
" příspěvek na volnočasé aktivity
" firemní akce

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Plat od:
28 900 - 31 000 Kč
Pracoviště:
Havířov
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technolog potravinářské výroby
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Piprová
prace|semag#cz

Články ze světa práce

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?