Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 - volejte Po 7:00 - 11:00, ÚT + ČT 7:00 - 15:30 hod. a domluvte si osobní schůzku. E-mail: kamila.jedlickova@bivoj.cz

Požadavky:
- praxi ve výrobě nepožadujeme, vše Vás rádi naučíme
- dobrý zdravotní stav
- práce s břemeny i nad 20 kg

Nabízíme:
- NÁSTUPNÍ MZDA od 25 000 Kč, po zapracování další možnost navýšení!
- půlroční ODMĚNY
- zaměstnanecké SLEVY na nákup masa a uzenin
- zaměstnavatelem DOTOVANÉ ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ
- PŘÍSPĚVEK zaměstnavatele na PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
- ZVÝHODNĚNÉ VOLÁNÍ pro zaměstnance a jejich rodiny
- POUZE RANNÍ SMĚNA (5.30-14.00) A VOLNÉ VÍKENDY
- pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, poté možnost prodloužení
- nástup ihned/dohodou

Náplň práce:
Obsluha linky v potravinářské výrobě (výroba masných výrobků, plnění (narážení) suroviny do střev, třídění suroviny, navlékání a zvedání výrobků na udírenské hůlky, břemena i nad 20 kg.

Plat od:
25 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Řezník/uzenář
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Kamila Jedličková
702 197 409
kamila#jedlickova|bivoj#cz