Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Markéta Jakubcová, tel.: 737598777 , e-mail: HR@mzdove.eu
telefonicky PO-PÁ 13-15 hodin. (Jen v případě nutnosti.)

Práce vhodná pro OZZ a OZP uchazeče.
Požadujeme:
- příjemné vystupování a komunikace
- pozitivní přístup
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost.
- znalost alespoň jednoho jazyka na komunikativní úrovni: AJ, NJ, RJ.
Pracovní doba 7 dnů v týdnu od 10.00 -22.00 hodin.
Výše pracovního úvazku dle domluvy v rámci zdravotního omezení.
Směny s ohledem na zdravotní stav.
Pracovní náplň:
- péče o klienty při vstupu a odchodu do a z wellness centra
- komunikace s klienty
Místo výkonu: Praha.
Výše mzdy dle kvalifikace, zkušeností a pracovního úvazku, od 15.000,- Kč (půl úvazek).
Nástup: ihned nebo dohodou.
Všechny podrobné informace získáte na pracovním pohovoru.
Zájemci o pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis a kontakt na Vás paní Markétě Jakubcové,
na e-mail: HR@mzdove.eu.
Telefonický kontakt, prosím, použijte jen v případě nutnosti v PO - PÁ 13-15 hodin.
Preferujeme nejprve e-mailovou komunikaci.

Zaměsnanecké výhody: služby firemního wellness centra

Plat od:
15 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
20.02.2024
Obor a Profese:
Nosič/poslíček
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Markéta Jakubcová
737598777
HR|mzdove#eu