Učitelé na 2. stupni základních škol

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec

NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme paní učitelku nebo pana učitele pro výuku fyziky, informatiky a pracovních činností. Požadujeme ukončené vysokoškolské pedagogické vzdělání, titul magistr. Preferujeme znalost práce s didakticku technikou, schopnost pracovat v týmu s ostatními kolegy, ochotu na sobě pracovat a stále se vzdělávat.
Počet hodin týdně: 40 hodin - 22 hodin výuky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: kolegiální podporu, výborné vybavení technikou, podporu při profesním rozvoji.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Plat od:
32 820 - 42 780 Kč
Pracoviště:
Chrudim
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Učitel hudby a umění
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Šindelářová
606 962 682
sindelarovaj|zshm#cz