Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

místo výkonu práce: Úherce, Logistická 153
Požadavky:
- praxe s dlouhými vidlemi výhodou -možnost dodělat oprávnění na VZV
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu
- Spolehlivost
Pracovní náplň:
- Nakládání a vykládání kamionů
- Kontrola dokumentace
- Skenování hotových výrobků
Benefity:
- Náborový příspěvek
- Stravování zdarma
- Ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců , poté 121 Kč/DEN
- Příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem
- Služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na Multisport card
- čtvrtletní bonus Sodexo
Pvní kontakt telefonický po - pá 8:00 - 16:00

Plat od:
24 000 - 27 200 Kč
Pracoviště:
Plzeň-sever
Nástup:
08.09.2023
Obor a Profese:
Řidič vysokozdvižného vozíku
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Miluše Cafourková
720748737
miluse#cafourkova|forvia#com

Články ze světa práce

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.