Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Pracovní náplň:
Rozvoz zboží ke koncovým zákazníkům.
Požadujeme:
- Řidičské oprávnění skupiny "C"
- Profesní průkaz a karta do digitálního tachografu výhodou (pokud nemáte - umožníme Vám je získat)
- Časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
- Aktuálně obnovovaný vozový park spojený s dobrým servisním zázemím
- Každý den se vracíte zpět na depo, popřípadě parkujete vozidlo v místě bydliště = SPÍTE DOMA !!!
- Pracovní smlouva po zapracování na dobu neurčitou
- O 1 týden dovolené navíc (celkem 25 dní dovolené)
- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
- Pololetní a roční odměny
- Odměny při pracovních výročích a odchodu do starobního důchodu
- Kompenzace za profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu
- V případě zájmu zprostředkujeme rozšíření ŘP na sk. "E"
- Zaměstnanecký balíček (složen z masných a uzenářských výrobků) dvakrát měsíčně
- Benefitní program pro zaměstnance "Benefit plus"
(sleva na dioptrické brýle, vitamíny pro podporu imunity, cestování, zážitky, saunu atd.)
- Výhodné ceny za péči v lékařských zařízeních Future Life
- Zákaznická karta do řetězce velkoobchodu Makro Cash & Carry
- Výhodné volání od operátora O2 i pro rodinné příslušníky
- Slevy na předplatné: MF Dnes, Lidové noviny, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Rytmus života, Ona dnes,
Žena a život, TV revue, TV max a další
- Palivová karta na tankování v síti čerpacích stanic MOL se slevou 1 Kč / litr paliva
- Sleva na nákup nového osobního vozu Škoda a KIA nebo možnost operativního leasingu.

Kontakt: telefonicky.

Plat od:
34 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Tábor
Nástup:
18.08.2023
Obor a Profese:
Řidič
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Luboš Hrdina
606772027

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.