Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

74210 Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
ZamK
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce:
- výměna BGA součástek na pájecí stanici - BGA součástky jsou drobné elektro čipy bez "nožiček", které se nedají vyměnit ručně a musí se proto měnit na tzv. BGA stanici. BGA stanice je stroj na pájení těchto BGA součástek, do kterého se vloží potřebné komponenty (deska, součástky) a zapne příslušný program.
- příprava a čištění PCB (čištění pomocí pájky, nanášení pasty..) - PCB je deska, kam se potřebné komponenty musí zapájet - ta se musí nejprve vyčistit od starého cínu a mastnoty, aby se na ni daly napájet nové komponenty. Pájecí pasta pro nové komponenty se pak nanáší na desku pomocí speciální mřížky.
- záznam do systému - záznam o tom, kolik, co a jak jste za daný den udělali, jaký jste na které desky zvolili program, tzv. "profil" apod.

Požadavky:
- dobrý zrak, manuální zručnost - jedná se o práci s drobnými součástkami
- odolnost vůči teplu - na oddělení je i díky přítomnosti BGA stanic celoročně vyšší teplota
- dobrá schopnost organizace práce - je zapotřebí dobře skloubit strojní a manuální operace - značně to pak ve výsledku ovlivňuje výkonnost - kvalitu i kvantitu a tím i finanční ohodnocení = prémie
- spolehlivost, odpovědnost - je důležité dodržovat dané pracovní postupy
- technická zdatnost (údržba BGA stanic) - jednou týdně se na konci směny odšroubuje kryt BGA stanice a vnitřek se vyčistí od mastnot a nečistot
- základní znalost MS Office (Outlook) - čtení e-mailů

Zaměstnanecké výhody:
- měsíční / roční bonus
- příplatek za směnnost
- stravenky
- permanentky na sportovní aktivity
- MULTISPORT kartu s příspěvkem zaměstnavatele
- vitamíny, nebo očkování proti chřipce
- vánoční dárky a dodatková dovolená
- sick days

Plat od:
24 500 - 27 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.09.2023
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Petra Piechurová
739 640 386
petra_piechurova|asus#com