Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

1. kontakt e-mailem: asociace@isna-mse.cz nebo telefonicky od 8:00 hod do 15:00 hod.: 605 426 240

Požadujeme:
- rekvalifikační kurz splňující požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.
- samostatnost, pečlivost, flexibilita
- schopnost kolektivní spolupráce
- zdravotní (potravinářský) průkaz
- zdravotní způsobilost
- kurz maséra ve zdravotnictví výhodou
- občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce

Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci přímo v našem neurosenzorickém Verheul rehabilitačním centru
- otevřenou přátelskou atmosféru
- intenzivní mezioborovou spolupráci a profesní i lidskou podporu týmu
- interní a externí vzdělávání a systém supervizí
- zajímavé firemní benefity a pravidelné teambuildingy

Pracovní režim:
jednosměnný režim (8 hodin denně, PO - PÁ 8:00 - 16:30)

Náplň práce:
- zácvik zkušenými kolegy
- výkon přímé obslužné péče o klienty (osobní hygiena, koupání, výměny inkontinenčních pomůcek, podání jídla, péče o lůžko a osobní věci, oblékání, vstávání a uléhání na lůžko, polohování, vysazování, pobyt na vzduchu, aktivizační činnosti, manipulace s prádlem atd.)
- dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele.

Nástup ihned.

Plat od:
22 000 - 27 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
02.01.2024
Obor a Profese:
Ošetřovatel
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Kamila Hladišová
605 426 240
asociace|isna-mse#cz