Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků

První kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
- obsluha a jednoduché seřizování chodu linky (nastavení pomocí dotykového displeje, mazání, čištění a dodržování výrobního programu)
- kontrola vážení výrobků a zadávání do váhového systému
- pracovní doba - 12 hod. směny, krátký a dlouhý týden
- pozice vhodná pro muže i ženy
Co očekáváme od vás?
- střední odborné vzdělání potravinářského nebo technického směru výhodou
- praxi ve výrobním (potravinářském) podniku na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a smysl pro týmovou práci

Zam. výhody:
- stabilní práci i v této neutěšené době
- možnost výběru směnnosti
- motivující mzdu až 35 000 Kč/měs.
- zaškolení od šikovného a vstřícného kolegy
- možnost přivýdělku formou dobrovolných přesčasů
- odměny na dovolenou a Vánoce
- flexi passy
- dotované teplé obědy (velký výběr jídel)
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu

Plat od:
24 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
01.02.2022
Obor a Profese:
Mlékař
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Mgr. Ivana Tušlová
+420 585 103 249
kariera|olma#cz