Kameníci, řezači a brusiči kamene

Místo výkonu:
TOP GRANITE s.r.o.
Újezd č.p. 66, Smilovice, 294 42 Luštěnice

Náplň práce:
- příprava pracoviště a pracovních strojů
- obsluha strojů: GASPARI MENOTTI GMM, MONTRESOR 780 + ruční broušení, leštení

požadujeme:
-znalost obsluhy jeřábu,
- manipulátorů, či jiné techniky výhodou,
- spolehlivost, pečlivost, přesnost,
- znalost výkresové dokumentace - výhodou, manuální zručnost
- pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení
- plat odvíjí od zkušeností, let praxe
- chut učit se novým věcem/rychlost zapracovanosti

Zaměstnanecké výhody:
- objedy
- další bonusy

Prvotní kontakt:
tel.: 737 291 910 (8-17 hod.),
e-mail: prace@topgranite.cz

Plat od:
23 640 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
14.01.2022
Obor a Profese:
Zedník
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Miloš Dvořák
737 291 910
prace|topgranite#cz