Zahradníci floristé a květináři

Náplň práce: objednávání a příjem zboží po stránce fyzické i administrativní, balení zásilek a expedice zboží, denní komunikace se zahradkáři (mail, telefon, chat…), sprava administrace e-shopů - denní prace s počítačem - nutné rychle a zkušené ovladání, kontrola skladových zásob v e-shopech, odesílání zboží Česká pošta, Geis, atd., zodpovídá za stav skladu, provádění inventury skladu, řídí menší tým podřízených

Požadavky: komunikační dovednosti na pokročilé úrovni, povědomí o zahrádkářských potřebách a pěstování rostlin výhodou (ne podmínkou), zvládá práci pod tlakem, chuť do práce, manuální zručnost
Vstřícnost, ochota učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro detail, chápání věcí v souvislostech, ovládání PC na pokročilé úrovni podmínkou

Výhody: možnost stabilního a dlouhodobého zaměstnání včetně kariérního růstu, perspektivní a zajímavou práci v mladém tvůrčím kolektivu, pružnou pracovní dobu s pevnou částí - jen ranní směny, odpovídající ohodnocení

Plat od:
20 000 - 25 000 Kč
Pracoviště:
Zlín
Nástup:
06.03.2024
Obor a Profese:
Pěstitel
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Tobolák
prace|pestik#cz