Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Místo výkonu práce: Helvíkovice č.p. 90, 564 01 Žamberk
Náplň práce:
- vývoj a výroba strojů pro krmivářský a automobilový průmysl
- údržba strojů a zařízení
- další technické a údržbářské práce
Požadavky:
- SOU/ SŠ technického směru
- samostatnost, pracovitost
- manuální zručnost a technické myšlení
- zkušenost práce na CNC strojích výhodou
- svářečské zkoušky výhodou
- AJ výhodou
- vhodné pro i absolventy
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- možnost pracovních cest a stáží v zahraničí
- motivující finanční ohodnocení
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- nástup možný ihned nebo dohodou
Jednosměnný nebo dvousměnný provoz
Kontakt: e-mailem zaslat životopis

Plat od:
21 300 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Orlicí
Nástup:
27.05.2021
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Dita Urbánková
460 000 138
personal|dibaq#cz