Dopravní dispečeři

Pro středisko Vysoké Mýto přijmeme do svého týmu dispečera/ku MKD
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajišťování přeprav pro významné zákazníky
- řešení nenadálých změn v nakládkách a různých provozních situacích
POŽADUJEME:
- oragnizační a komunikační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilita
- praxe v oblasti dopravy podmínkou
- znalost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 561/2006
NABÍZÍME:
- cafeterie
- sick days, free days
- sleva na vozidlo ŠKODA
- výhodné volání a data od Vodafone
- odborná školení
KONTAKTt: telefonicky nebo email

Plat od:
24 100 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Vysoké Mýto
Nástup:
20.04.2023
Obor a Profese:
Dispečer
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Andrea Kolářová
737 796 918
andrea#kolarova|smidl#cz