Mzda 140 Kč/h - Ostraha (M/Ž) - práce pro potravinový řetězec

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
• Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Mzdu na DPP 140 Kč/h
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Příspěvek na stravování
• Kompletní uniformu
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.
Vhodné pro: absolventy, OZP, důchodce,
Poznámka k platu: Hodinová mzda. Mzda v Kč.

Plat od:
140 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Typ úvazku:
Brigáda
Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Ostraha
Zdroj inzerátu:
Práci nabízí