Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Kuchař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

kuchař/ka

Text inzerátu:

banh-mi-ba je moderní podnik v berlínském kosmopolitním duchu, který je zároveň věrný tradicím vietnamské gastronomie. Věříme v opravdovou chuť jídla. Nepoužíváme dochucovadla, jen čerstvé ingredience. Pokud to dává smysl i tobě a chceš pracovat v multikulturním prostředí … tak právě tebe hledáme na pozici:

Kuchař/ka

Je nám jedno, zda jsi starý nebo mladý, žena nebo muž...očekáváme ale schopnost odvádět 100% práci. Rádi přivítáme někoho s předchozí zkušeností z kuchyně. Dále je pro nás důležité, abys:
- dokázal ocenit kvalitní suroviny a dobré jidlo
- byl/a ochotný/á dodržovat naše pravidla a systém naší práce
- v našem malém týmu dokázal/a pomoci ostatním a rychle řešit nečekané situace
- domluvil/a se česky.

Chceme, aby od nás zákazníci odcházeli s výborným zážitkem, a bez tebe to nepůjde! Budeš se podílet na přípravě jídla podle našich standardů (to tě naučíme).

Odměnou ti budou především:
- zákazníci, kteří se vrací
- majitel, který nás podporuje a dokáže ocenit dobře odvedenou práci.

Chceš pracovat v některé z poboček podniku, který byl oceněn jako Vietnamská restaurace roku 2016? Napiš nám nebo se zastav na naši vyhlášenou bagetu!

Nástup:neuvedenoPlat od - do:22000 - 36000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Gastronomie a pohostinství - KuchařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Banh mi baKontaktní osoba:Veronika Bojdová hr|banhmiba#czKontaktní adresa:Žatecká 55/14, 11000  Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...ARAMARK, s.r.o.Pomocní kuchaři - pomocný kucha...Tini CZ, s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...Hotel Bajkal s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...ARAMARK, s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.Pomocní kuchaři - pomocný kucha...ARAMARK, s.r.o.Pomocní kuchaři - pomocní kuchařiARAMARK, s.r.o.Pomocní kuchaři - pomocný/á kuc...ARAMARK, s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...Dana VobejdováKuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...Základní škola a Mateřská škola...
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Banh mi ba. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Banh mi ba o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: