Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Asistentka
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Asistent/-ka ředitele, samostatný referent/ka – rezervaci a eventů.

Text inzerátu:

Naše společnost má dlouholetou tradici pořádaní mezinárodních kulturních a sportovních eventů. Působnost společnosti má širokou geografii nejenom v Evropě, ale i v dalších zemích. Do našeho týmu, v multikulturním prostředí, hledáme aktivní a pracovité lidi, se zájmem o dlouhodobé, a především stále pracovní uplatnění.

Podmínky:

Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, aktivní znalost angličtiny slovem a písmem, znalost ruštiny nebo jiného jazyku výhodou. Požadujeme minimálně roční zkušenost s práci v administrativě nebo v rezervačním systému.

Bonusy:

prémie

Náplň práce:

Náplň práce: administrativní práce, práce v rezervačním systému. Příprava dokumentace. Kontrola objednávek a faktur. Práce v oblasti marketingu, práce s webovými stránkami, vyhledávaní dat a zadávání informace.

Nástup:ihnedPracoviště:PrahaObor a Profese:Administrativa - AsistentkaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:World of youth
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Ing.Vladimir Žuravlov +420267911785 reservation|praha-cz#netKontaktní adresa:Praha 10, 10200  Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Executive assistant (19-12-2759...Grafton Recruitment s.r.o.Asistentka (19-12-276000/za)Grafton Recruitment s.r.o.Expat assistant part time, 20 h...Grafton Recruitment s.r.o.Asistentka (19-12-275600/za)Grafton Recruitment s.r.o.Executive assistant (19-12-2755...Grafton Recruitment s.r.o.Asistent/ka - grafická podpora,...Grafton Recruitment s.r.o.Administrative assistant (13-12...Grafton Recruitment s.r.o.Mistrová úklidu – objektová ved...Olman Service, s.r.o.Asistentka 30-35 000 kč, praha ...Grafton Recruitment s.r.o.Asistent/ka ve financích s aj a...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti World of youth. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost World of youth o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: