Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Obchodní zástupce
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodní zástupce

Text inzerátu:

Firma na výrobu sádrokartonových profilů hledá obchodního zástupce. Náplň práce: obchodní cesty za zákazníky v rámci celé ČR a SK, péče o stávající zákazníky, hledání nových obchodních příležitostí a odběratelů, vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv, technická podpora zákazníků.
Požadujeme: obchodní zkušenost v oboru stavebnictví, ŘP sk.B, vlastní vozidlo- aktivní řidič, ochotu cestovat, pozitivní osobnost, AJ nebo NJ výhodou, ochotu na sobě pracovat.
Nabízíme: práci z domu, mzdu 20 -30 tis. Kč včetně podílu na zisku, služební telefon, notebook, stravenky, proplacení služebních cest.Nástup:neuvedenoPlat od - do:20000 - 30000Pracoviště:Uherský BrodObor a Profese:Prodej a obchod - Obchodní zástupceTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:CZ Profil, s.r.o.Kontaktní osoba:Francová  +420724552645 jana#francova|czprofil#comKontaktní adresa:Bánov 701, 68754  Bánov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Specialisté v oblasti prodeje a...MICROSOFT s.r.o.Specialisté v oblasti prodeje a...Lemtech Precision Material (Cze...Specialisté v oblasti prodeje a...EASY PLUS s.r.o.Specialisté v oblasti prodeje a...SWS a. s.Specialisté v oblasti prodeje a...SWS a. s.Specialisté v oblasti prodeje a...SWS a. s.Specialisté v oblasti prodeje a...SWS a. s.Obchodní zástupce - prodej prům...JOBSYSTEM s.r.o.Obchodní zástupce - prodej hydr...JOBSYSTEM s.r.o.Obchodní zástupce / poradce pro...JOBSYSTEM s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZ Profil, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CZ Profil, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: