Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidič sk. C

Text inzerátu:

Přijmeme řidiče sk. C na vnitrostátní dopravu. Jedná se převážně o přepravu skladové manipulační techniky. Místo pracoviště: Kozojedy Nástup možný IHNED.

Nástup:neuvedenoPracoviště:Česká republikaObor a Profese:Doprava, logistika a zásobování - ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Josef DostálKontaktní osoba:Josef Dostál  +420607765317 dostal-josef|seznam#czKontaktní adresa:Nová 207, 25162  Mukařov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Skladníci, obsluha manipulačníc...KUPEN GF cz, s.r.o.Skladníci, obsluha manipulačníc...METANET s.r.o.Skladníci, obsluha manipulačníc...MALITAS s.r.o.Skladníci, obsluha manipulačníc...Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.Skladníci, obsluha manipulačníc...ABNER a.s.Skladníci, obsluha manipulačníc...TORAPO s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...ADC LOG, s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...STRAVBYT s.r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...RABBIT Trhový Štěpánov a.s.Řidiči nákladních automobilů, t...ADC LOG, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Josef Dostál. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Josef Dostál o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: