Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Projektant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Projektant pozemních staveb

Text inzerátu:

Hledáme kolegu s odpovědným přístupem a schopností řešit problémy do mladého kolektivu s flexibilní pracovní dobou a možností nadstandardní mzdy na HPP, VPP nebo dlouhodobě DPP či ŽO.

Podmínky:

- znalost AutoCAD
- tvůrčí myšlení

Náplň práce:

70% projektová činnost
20% inženýrská činnost
10% komunikace s klienty nebo obch. partnery

Nabízíme / benefity:

- firmaní telefon

Nástup:kdykolivPracoviště:Česká republika, PardubiceObor a Profese:Stavebnictví a reality - ProjektantTyp pracovního vztahu:Plný úvazek, Částečný úvazek, Práce na ŽLMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Vhodné i pro absolventyANOVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Ing. Petr Musílek, TEC studioKontaktní osoba:Petr Musílek +420777736633 musilek|pik-pce#czKontaktní adresa:Češkova 1720, 53002  Pardubice - Zelené Předměstí   
zobrazit mapu
Adresa provozovny:17. listopadu 400, 53002  Pardubice ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní stavební inženýři - gis...ŠINDLAR s. r. o.Ostatní stavební inženýři - pro...BRC Europe s.r.o.Ostatní stavební inženýři - pro...ŠINDLAR s. r. o.Ostatní stavební inženýři - ost...BRC Europe s.r.o.Projektant vodohospodářských st...Grafton Recruitment s.r.o.Projektant dopravních staveb (2...Grafton Recruitment s.r.o.Stavební inženýři výstavby inže...STRABAG a.s.Inženýři projektanti budov - pr...Hönigsberg & Düvel Datentechnik...Inženýři projektanti budov - ve...Quba s.r.o.Stavební inženýři výstavby budo...Togner & partneři s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Petr Musílek, TEC studio. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Ing. Petr Musílek, TEC studio o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: