Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Manipulační dělníci ve výrobě - Manipulační dělníci ve výrobě

Text inzerátu:

MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ
Možnost prodloužení doby určité
Mzda neuvedena
Požadujeme: výhodou oprávnění na VZV - není nutné, samostatnost a aktivní přístup, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce: řezání venkovních parapetů na požadované rozměry dle jednotlivých zakázek, řezání ochranných fólií na požadované rozměry, vychystávání zakázek, manipulace s venkovními parapety.
Nabízíme: práce v malém kolektivu české společnosti s historií a zázemím, příspěvek na stravovnání, pojištění.
První kontakt: telefonicky na čísle: 734 424 376 nebo e-mailem na: jsef.grohman@pvplast.cz
* Plat od 1Kč/hod

Nástup:01.12.2016Plat od - do:20000 - 20000Pracoviště:Valašské MeziříčíObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:PV Plast spol. s r.o.Kontaktní osoba:Josef Grohman +420 734 424 376 josef#grohman|pvplast#czKontaktní adresa:M. Alše 915
757 01 Valašské Meziříčí
Krásno nad Bečvou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní pomocní pracovníci ve v...ALUCOMPOSITE PANELS spol. s r.o.Kvalitáři a testovači výrobků, ...LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...Gumárny Zubří, akciová společnostPomocní dělníci ve výrobě - str...BRANO a.s.Pomocní dělníci ve výrobě - man...FRAMUN s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...Window Holding a.s.Montážní dělníci výrobků z pryž...Gumárny Zubří, akciová společnost
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PV Plast spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PV Plast spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: