Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Masér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) POUZE OZP

Text inzerátu:

POUZE OZP
Masérský kurz není podmínkou - možnost se domluvit na doplnění vzdělán přes ÚP.
Náplň práce: poskytování rekondičních masáží, zkrácený pracovní úvazek: 30 hodin/týden
Pracovní doba: od pondělí do pátku od 6.30 do 18.30 hodin (ranní a odpolední směny). Pracovní místa jsou určena POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!!
Životopisy zasílejte na email: jelinkova@unikacentrum.cz

Nástup:01.04.2018Plat od - do:9150 - 13000Pracoviště:OstravaObor a Profese:MasérTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:UnikaCentrum, z.ú.Kontaktní osoba:Ing. Martina Jelínková jelinkova|unikacentrum#czKontaktní adresa:
Ostrava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Maséři (kromě odborných masérů ...Smíchov Relax s.r.o.Maséři (kromě odborných masérů ...China Liangtse Wellness, s.r.o.Maséři (kromě odborných masérů ...Imperial Karlovy Vary a. s.Maséři (kromě odborných masérů ...VARKA group s.r.o.Maséři (kromě odborných masérů ...Kanlathita ZizkovskyMaséři (kromě odborných masérů ...WELLNESS TEAM s.r.o.Maséři (kromě odborných masérů ...WELLNESS TEAM s.r.o.Maséři (kromě odborných masérů ...POBYT WELLNES s.r.o.Maséři (kromě odborných masérů ...Victory Media a.s.Maséři (kromě odborných masérů ...FSHP, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UnikaCentrum, z.ú.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost UnikaCentrum, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: