Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocníci v kuchyni - Pomocnice v kuchyni.

Text inzerátu:

Požadavky: fyz. zdatnost, dobrý zdr. stav, akt. přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost. Práce vhodná i pro penzistky.
Benefity: 25 dnů dovolené, celodenní zaměstnanecké stravování, pracovní oděv, zvýhodněné výměnné rekreace.

Nástup:01.04.2017Plat od - do:14500 - 14500Pracoviště:ZlínObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Lázně Luhačovice, a. s.Kontaktní osoba:Mgr. Magdalena Kratochvílová +420 577 682 213 kratochvilova|lazneluhacovice#czKontaktní adresa:Lázeňské náměstí 436
763 26 Luhačovice
Luhačovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 7 podobných nabídek

Pomocníci v kuchyniBolander, s. r. o.Pomocníci v kuchyni - pomocníci...Zdeněk NovosádPomocníci v kuchyniJiří PechaUklízeči a pomocníci v ubytovac...PAHRBEK s.r.o.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...ADAMANTIS GROUP, s. r. o.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...Valašský Ogar, s.r.o.Uklízeči a pomocníci v hotelích...FORCORP GROUP spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lázně Luhačovice, a. s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Lázně Luhačovice, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: