Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - Pracovník/nice v obchodě pověřený/á vedením provozovny

Text inzerátu:

MÍSTO VÝKONU: Těchonín č.p. 176, 561 66 Těchonín
Střídavě práce o sobotách a nedělích
NABÍZÍME: firemní benefity
Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz

Nástup:02.10.2017Plat od - do:17000 - 20500Pracoviště:Ústí nad OrlicíObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad OrlicíKontaktní osoba:Kornelie Jirčíková +420 724 341 659 instruktori|konzumuo#czKontaktní adresa: 176
561 66 Těchonín
Těchonín   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Prodavači ostatního zboží v pro...Jindřich PliskaProdavači smíšeného zboží - pro...KONZUM, obchodní družstvo v Úst...Vedoucí pracovních týmů v prode...KONZUM, obchodní družstvo v Úst...Prodavači smíšeného zboží - pra...KONZUM, obchodní družstvo v Úst...Prodavači v prodejnách - prodav...Jiří BabákProdavači elektrotechniky, elek...Tauer Group a.s.Obchodní zástupci - obchodní zá...AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.Prodavači textilu, obuvi a kože...EVONA a.s.Prodavači textilu, obuvi a kože...EVONA a.s.Prodavači stavebnin a příbuznéh...STAVEBNINY STUPKA s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: