Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní zámečníci, údržbáři - PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE, ÚDRŽBÁŘ/-KA

Text inzerátu:

Pro pracoviště Zábrodí u Červeného Kostelce hledáme údržbáře - soustružníka pro univerzální hrotový soustruh. Praxe a samostatnost nutná! Nutné se samostatně dopravit na pracoviště.

Nástup:01.01.2017Plat od - do:19000 - 19000Pracoviště:NáchodObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Miloslav JansaKontaktní osoba:Jana Jansová +420 602 641 226 ligo|ligo#czKontaktní adresa: 37
549 41 Zábrodí
Zábrodí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

Nástrojaři a příbuzní pracovníc...Mesa Parts s.r.o.Nástrojaři - nástrojař/-kaG E N E R A , společnost s ruče...Provozní zámečníci, údržbáři - ...HARTMANN - RICO a.s.Provozní zámečníci, údržbáři - ...MECHANISCHE WEBEREI BOHEMIA s.r.o.Nástrojaři - nástrojař/-kaSTAKO Červený Kostelec s.r.o.Provozní zámečníci, údržbáři - ...ELEKTRO DRAPAČ s.r.o.Zámečníci strojů - zámečník/-icePROMA REHA, s.r.o.Strojírenští kovodělníci - stro...SIMIX HR s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Miloslav Jansa. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Miloslav Jansa o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: