Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači ostatního zboží v prodejnách - Odborný prodavač - sanita/technika, stavba/dřevo

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 885, Trmice.
Požadujeme: ukončené vzdělání, praxe v maloobchodu výhodou, obchodní talent, zákaznická orientace, komunikační dovednosti, samostatnost a zodpovědnost, pracovitost a flexibilita.
Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč., nástup možný ihned, Zaměstnanecké výhody včetně 5 týdnů dovolené, možnost profesního růstu.
Kontakt: e-mailem - asistentkacz024@obi.cz

Nástup:01.01.2017Plat od - do:15000 - 15000Pracoviště:Ústí nad LabemObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:OBI Česká republika s.r.o.Kontaktní osoba:Magdalena Šoltová +420 296 602 406 asistentkacz024|obi#czKontaktní adresa:Tyršova 885
400 04 Trmice
Trmice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 5 podobných nabídek

Pracovníci v půjčovnách a ostat...Krušnohorský servis s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Ivona VolákováObchodní zástupci - prodejce mo...T - P R O T E C H , spol. s r.o.Prodavači v prodejnách - prodav...Globus ČR, k.s.Obchodní zástupci - obchodní zá...Diamant Expo spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OBI Česká republika s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost OBI Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: