Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - Strojní zámečník, OBSLUHA CNC - ocelové konstrukce

Text inzerátu:

Zámečnické práce - vrtání, střihání, řezání, ohývání, obsluha a seřizování CNC strojů, měření a kotrola výrobků, manipulace s materiálem.
Požadujeme vyučení ve strojním oboru, dobrou znalost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci.
Životopis posílejte na e-mail: personal@ege.cz

Nástup:01.03.2017Plat od - do:20000 - 20000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:EGE, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing Michaela Šimánková +420 387 764 104 personal|ege#czKontaktní adresa:U Pily 741
370 01 České Budějovice
České Budějovice 4   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...STAVOKLIMA s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...PRYM CONSUMER CZ s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...JihoTech spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...JihoTech spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...STAVOKLIMA s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BLUE RAY a.s.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Holzwarenfabrik k.s.Seřizovači a obsluha obráběcích...ALFAMEDIC, veřejná obchodní spo...Seřizovači a obsluha obráběcích...JihoTech CZ s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...KUDRLE, spol. s r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EGE, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EGE, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: