Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Krejčí/švadlena
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - vedoucí střihač/ka látek

Text inzerátu:

Šicí dílna hledá invalidního důchodce na přípravné práce do šicí dílny a organizaci těchto přípravných prací. Součástí práce bude zadávání práce mezi ostatní pracovníky. Ke stříhání se používají stroje i nůžky.

Nástup:23.01.2017Plat od - do:6875 - 6875Pracoviště:JihlavaObor a Profese:Krejčí/švadlenaTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Merkur Interier s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jana Havelcová stavebnice|merkurinterier#czKontaktní adresa:Chlumova 1437/1
586 01 Jihlava
Jihlava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Švadlena - doprava zdarmaO.K. AUTOMOTStřihači textilu, kůží a podobn...ELKOTEX, s.r.o.Střihači textilu, kůží a podobn...MOIRA CZ, a.s.Ostatní pracovníci příbuzní mod...Františka VáclavkováKrejčí - dámská krejčováJiří MoravecStřihači textilu, kůží a podobn...VMT Ecopack s.r.o.Modeláři oděvů, střihači a příb...ZDEPE.CZ s.r.o.Modeláři oděvů, střihači a příb...Adporto s.r.o.Krejčí - garderobiér/kaDivadlo Josefa Kajetána Tyla, p...Švadleny, šičky, vyšívači a pra...W LINIE s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Merkur Interier s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Merkur Interier s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: