Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní uklízeči a pomocníci - Uklízeč/ka

Text inzerátu:

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: Dragounská 39, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení. Pracovní úvazek 3-8 hod/denně. Mzdové ohodnocení: 11.000,- Kč (při plném úvazku). Pracovní doba PO-PÁ 7:00-10:00 nebo dle dohody. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo osobně ÚT-ČT od 11:00-11:30hod.

Nástup:24.07.2017Plat od - do:11000 - 11000Pracoviště:ChebObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:MRAVENEC spol. s r.o.Kontaktní osoba:Marek Plachý +420 723 673 599 plachy#marek|seznam#czKontaktní adresa:Dragounská 2038/39
350 02 Cheb
Cheb   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Uklízeči a pomocníci v ubytovac...FRANCIS PALACE s.r.o.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...Hotel Bajkal s.r.o.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...Pavel VimmerUklízeči a pomocníci v ubytovac...CPI Hotels, a.s.Pracovníci pro ruční praní a že...Eva FlaksováPomocníci v kuchyni - pomocná s...LD PALACE s.r.o.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...Tomáš KrálOstatní uklízeči a pomocníci - ...CPI Hotels, a.s.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...Lázně Františkovy Lázně a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MRAVENEC spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MRAVENEC spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: