Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Brusiči nástrojů a kovů - Brusič kovů (převážně ruční)

Text inzerátu:

 

Nástup:01.12.2016Plat od - do:18000 - 18000Pracoviště:Jablonec nad NisouObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Charvát spol. s r.o.Kontaktní osoba:Jakub Charvát +420 603 893 662 jobs|charvat-safe#czKontaktní adresa:Údolní 259
468 51 Smržovka
Smržovka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 7 podobných nabídek

Brusiči nástrojů a kovůMetalsafe s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...INCENTRUM s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...INCENTRUM s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...AC obrábění s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...Libor DědekSeřizovači a obsluha konvenčníc...AC obrábění s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...AC obrábění s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charvát spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Charvát spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: