Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači sportovních potřeb - prodavač sportovního vybavení cyklo/lyže

Text inzerátu:

odborné poradenství a prodej sportovního vybavení cyklo/lyže
Široký okruh produktových znalostí zaměřených na problematiku sportovního sortimentu. Aktivní provozování nějakého sportu, dobré základy komunikace s cílem analyzovat potřeby zákazníka, spolehlivost, pozitivní přístup, příjemné vystupování a chování, výborné komunikační schopnosti.
Motivační platové podmínky a prodejní bonusy, intenzivní školení, zázemí a stabilitu největšího obchodníka se sportovním zbožím na světě, zaměstnanecké slevy.

Nástup:01.12.2016Plat od - do:17000 - 23000Pracoviště:Brno-venkovObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Intersport ČR s.r.o.Kontaktní osoba:Vladimíra Balejová +420 724 447 763 olympia#brno|intersport#czKontaktní adresa:U dálnice 777
1 2 Modřice
Modřice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Specialisté v oblasti prodeje a...NeuvedenoVedoucí pracovních týmů v prode...Cherry cukrárna s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...MIDAHO,s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...MIDAHO, s.r.o.Obchodní zástupci - obchodně-te...GAMARTIS TRADE s.r.o.Obsluha v zařízeních rychlého o...AmRest s.r.o.Obchodní zástupci - obchodník k...FENIX PERSONAL s.r.o.Obchodní zástupciNo Limit agency s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...PaedDr. Zdeněk OndrušekObchodní zástupci - obchodník3dot a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Intersport ČR s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Intersport ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: