Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Sociální pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Text inzerátu:

Nástup: 1.2.2017 i dříve; doba určitá do 28.2.2018 s možností prodloužení
Místo výkonu práce: Písek

Popis pracovní pozice: výkon sociální práce dle z. 108/2006 sociální služba sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi dle § 65.
Činnost je prováděna formou ambulantní a terénní práce ve vyloučené lokalitě Písek Svatoplukova a dalších lokalitách města Písku.
Cílová skupina klientů: osoby ohrožené sociálním vyloučením, osoby ohrožené ztrátou bydlení, osoby v krizi apod.
Praxe v oboru výhodou.

Kvalifikace: dokončené vzdělání odpovídající zákonu o sociálních službách č. 108/2006 Sb. § 109 - VŠ nebo VOŠ sociální práce, sociální pedagogika, sociální politika

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, práci v příjemném prostředí malého kolektivu
Výše mzdy se může měnít dle praxe a vzdělání.

Průběh výběrového řízení: Zájemce o pracovní pozici zašle životopis na adresu pisek@nadeje.cz nejpozději do 2.1.2017. Na základě posouzení životopisu budou vybraní uchazeči pozváni na ústní pohovor.


Nástup:01.02.2017Plat od - do:14500 - 14500Pracoviště:PísekObor a Profese:Sociální pracovníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vyšší odborné vzděláníZaměstnavatel:NADĚJEKontaktní osoba:Mgr. Petra Martíšková pisek|nadeje#czKontaktní adresa:
Písek   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Asistenti pedagogů - asistent/-...Masarykova jubilejní základní š...Ostatní odborní pracovníci v ob...Domov pro seniory Věstonická, p...Asistenti pedagogů - asistent/k...Základní škola a mateřská škola...Sociální pracovníci specialisté...Liberecký krajOstatní odborní pracovníci v ob...symetrie s.r.o.Asistenti pedagogů - asistent p...Mateřská škola Blatná, Šilhova ...Ostatní odborní pracovníci v ob...NADĚJESociální pracovníci v azylových...Návrat, o.p.s.Asistenti pedagogů - asistent p...Dětský domov, Základní škola a ...Asistenti pedagogů - asistent p...Základní škola a Mateřská škola...
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NADĚJE. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NADĚJE o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: