Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Manipulační dělníci ve výrobě - OPERÁTOR/KA VÝROBY - Škrdlovice

Text inzerátu:

Jedná se o kompletaci plastových dílů pro automobilový průmysl. Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost, dobrý zrak. Z povahy činnosti je práce vhodnější pro ženy.
zaměstnanecké výhody: stravenky
první kontakt: e-mailem info@celoinvest.eu

Nástup:01.01.2017Plat od - do:13000 - 13000Pracoviště:Žďár nad SázavouObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:CELO invest, s.r.o.Kontaktní osoba:Eva Cestarollo +420 565 555 999 info|celoinvest#euKontaktní adresa: 277
591 01 Škrdlovice
Škrdlovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci ve výrobě ji...Ing. Josef PrajsnerMontážní dělníci výrobků ze dře...TOPSET s.r.o.Pomocní dělníci ve výrobě - bru...KYBEK s.r.o.Pomocní dělníci ve výrobě - děl...PILA ČÍŽEK s.r.o.Pomocní dělníci ve výrobě - pom...SaZ s.r.o.Obsluha ostatních stacionárních...STERIS AST CZ s.r.o.Ostatní pomocní a nekvalifikova...Martin KozinaPomocní dělníci ve výrobě - man...TOPSET s.r.o.Montážní dělníci výrobků ze dře...Acti Bois CZ s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...Novidon s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CELO invest, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CELO invest, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: