Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Bankovní specialista
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb - MANAŽER/KA OBCHODNÍ SKUPINY

Text inzerátu:

Kontaktní osoba: Křetínský Lukáš, tel. 725 25 68 68, strukturovaný životopis a motivačním dopisem, proč chcete pracovat právě u nás zasílejte na na lukas.kretinsky@bcas.cz

Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, VŠ výhodou. Zkušenosti s vedením týmu, zkušenosti s náborem,výběrem a zapracováním. Schopnost vést lidi a být jim autoritou. Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Nástup:01.01.2017Plat od - do:75000 - 75000Pracoviště:BrnoObor a Profese:Bankovní specialistaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Lukáš KřetínskýKontaktní osoba:Lukáš Křetínský +420 725 256 868 lukas#kretinsky|bcas#czKontaktní adresa:Hybešova 985/30
602 00 Brno
Staré Brno   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řídící pracovníci v oblasti obc...Sefir s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti obc...Dráčik - DUVI CZ s.r.o.Closing general ledger expert (...Grafton Recruitment s.r.o.Financial statements fixed asse...Grafton Recruitment s.r.o.Finanční specialista senior (8-...Grafton Recruitment s.r.o.Financial statements fixed asse...Grafton Recruitment s.r.o.Closing general ledger expert (...Grafton Recruitment s.r.o.New project in procurement/ sou...Grafton Recruitment s.r.o.Seeking a responsible accounts ...Grafton Recruitment s.r.o.Team lead, accounts payable (ap...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lukáš Křetínský. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Lukáš Křetínský o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: