Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Strojírenští kovodělníci - STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, DĚLNICE

Text inzerátu:

ZŠ/SOU ve strojním oboru, výhodou zkušenosti s prací na lisech, dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav - dobrý sluch.
Nástupní mzda 78 - 81 Kč/hod., po 3 měsících navýšení dle pracovních výsledků, 2-směnný provoz, pracovní poměr, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Paluzgová Maria, tel.: 732 890 141, osobní schůzka možná denně od 10:00 - 13:00 hod. na adrese firmy, životopis zašlete na e-mail: paluzgova.maria@komas.cz.
* Plat od 78Kč/hod

Nástup:02.01.2017Plat od - do:15000 - 15000Pracoviště:OpavaObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:KOMAS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Maria Paluzgová +420 553 607 352 paluzgova#maria|komas#czKontaktní adresa:Ostravská 291/33
747 70 Opava
Komárov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Nástrojaři - nástrojář pro výro...PF PLASTY CZ s.r.o.Nástrojaři - nástrojář pro opra...PF PLASTY CZ s.r.o.Strojírenští kovodělníci - stro...KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.Kováři - obsluha kalírny a kovárnyOPaLL-AGRI, s. r. o.Strojírenští kovodělníci - obrá...NIMAX s.r.o.Provozní zámečníci, údržbáři - ...FORM, spol. s r. o.Provozní zámečníci, údržbáři - ...KOPA, bojlery, truhlářské výrob...Zámečníci strojů - zámečníkZDVIHMONT s.r.o.Strojírenští kovodělníci - stro...BRANO a.s.Nástrojaři - nástrojářBRANO a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMAS, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOMAS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: