Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Auto - moto / Automechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři osobních automobilů - Automechanik

Text inzerátu:

Náplň práce: opravy motor. vozidel, převážně značky FORD.
Požadavky: spolehlivost, zručnost, praxe v oboru.

Nástup:05.12.2016Plat od - do:20000 - 20000Pracoviště:BrnoObor a Profese:AutomechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Auto Šindler s.r.o.Kontaktní osoba:Jiří Šindler +420 773 586 867 info|auto-sindler#czKontaktní adresa:Slaměníkova 842/21
614 00 Brno
Maloměřice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři nákladních...David SkalickýMechanici a opraváři nákladních...APB - PLZEŇ a.s.Mechanici a opraváři motorových...Pfeifer Holz s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Tomáš HerákMechanici a opraváři ostatních ...TOP Servis Libivá s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Ing. Pavel KytlicaMechanici a opraváři nákladních...TOM service s.r.o.Mechanici a opraváři motorových...OK Garant, s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...EngLand Cars Servis Hodboď s.r.o.Mechanici a opraváři motorových...DOLÁK s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Auto Šindler s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Auto Šindler s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: