Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači smíšeného zboží - Pracovník/nice v obchodě pověřený/á zastupováním vedení provozovny

Text inzerátu:

MÍSTO VÝKONU: Javornice č.p. 246, 517 11 Javornice
Střídavě práce o sobotách a nedělích
NABÍZÍME: firemní benefity
Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.

Nástup:10.07.2017Plat od - do:9000 - 9000Pracoviště:Rychnov nad KněžnouObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad OrlicíKontaktní osoba:Jana Prouzová +420 725 581 796 instruktori|konzumuo#czKontaktní adresa: 246
517 11 Javornice
Javornice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Prodavači potravinářského zboží...Compass Group Czech Republic s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...H D B , s. r. o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...OPOS CZ s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...PMU CZ, a.s.Vedoucí pracovních týmů v prode...PMU CZ, a.s.Vedoucí pracovních týmů v prode...ZEMAN maso-uzeniny, a.s.Prodavači v prodejnách - prodav...Martin BělkaProdavači potravinářského zboží...Orlický konzum, obchodní a výro...Prodavači potravinářského zboží...Pekařství a cukrářství Sázava s...Prodavači potravinářského zboží...Compass Group Czech Republic s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: