Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Pracovník na železnici
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní technici v dopravě - technik pro dílnu a dopravu

Text inzerátu:

Firma KŮTA SERVIS s.r.o. přijme technika pro autoservis a dopravu. Organizační schopnosti a dobré jednání s lidmi důležité. Informace na telefonu 731 522 975.

Nástup:01.12.2016Plat od - do:20000 - 23000Pracoviště:PrachaticeObor a Profese:Pracovník na železniciTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KŮTA SERVIS s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Luděk Kůta +420 731 522 975 ludek#kuta|kutaservis#czKontaktní adresa:Kasárenská 382
383 01 Prachatice
Prachatice II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Předvánoční brigáda ve skladu 1...Grafton Recruitment s.r.o.Predvánoční voňavá brigáda ve s...Grafton Recruitment s.r.o.Logistik - master scheduler (11...Grafton Recruitment s.r.o.Vedoucí posunu, posunovači, brz...Lučební závody Draslovka a.s. KolínProvozní technici v dopravě - t...OL TRANS CZ, s.r.o.Logistic specialist s aj a fran...Grafton Recruitment s.r.o.Zajímáte se o logistiku? hovoří...Grafton Recruitment s.r.o.Skladník/ce 100kč/hod na hpp po...Grafton Recruitment s.r.o.Mistři v dopravě - mistr dopravyKOVOŠROT GROUP CZ a.s.Plánovač výroby (2-30-223984/za)Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KŮTA SERVIS s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KŮTA SERVIS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: