Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Úředníci ve skladech - VEDOUCÍ SKLADU

Text inzerátu:

Náplň práce: vedení skladu po provozní stránce - příjem, skladování, expedice; navrhování úprav ve skladování a zajištění optimálního skladování; organizace prací a vedení menšího týmu pracovníků (2-5 lidí); zajištění pořádku ve skladových prostorech; komunikace s obchodními zástupci a zákazníky; nejedná se o obsluhu manipulačních vozíků; pracovní doba od 09:00 hod. do 17:30 hod.

Požadavky: SŠ vzdělání; praxe na obdobné pozici výhodou; samostatnost a schopnost vést menší tým pracovníků; znalost práce na PC (MS Office); dobré komunikační a organizační schopnosti; prozákaznický přístup; spolehlivost; řidičský průkaz sk. B; výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní společnosti; osobní ohodnocení až 6.000,- Kč; slevu na produkty; firemní akce.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: info@gamacz.cz.

Nástup:01.12.2016Plat od - do:18000 - 26000Pracoviště:NáchodObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:GAMACZ.CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Pavel Korec +420 602 107 010 info|gamacz#czKontaktní adresa:Komenského 266
547 01 Náchod
Náchod   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 3 podobných nabídek

Ruční baliči - dělník/-ice zdra...LINON CZ s.r.o.Ostatní pomocní manipulační pra...TERRY MODA s.r.o.Pomocní skladníci - pomocný/-á ...PEJSKAR & spol., spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GAMACZ.CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GAMACZ.CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: