Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Ošetřovatel
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - Pracovník v sociálních službách

Text inzerátu:

Z:29.11.2016, a: 17.1.2016, Místo výkonu práce: Hranická 410/56, Odry.Požadované vzdělání - vzdělaní ve zdravotnických oborech (nižší zdravotnický pracovník - sanitář, ošetřovatel) nebo absolvování akreditovaného kurzu pracovníka v sociálních službách (kurz možno absolvovat do 18 měsíců od nástupu do pracovního poměru), zdravotní způsobilost - očkování proti hepatitidě, čistý trestní rejstřík. V případě zájmu se můžete dostavit osobně na adresu Hranická 410/56, Odry, od 6 hod. Nebo volejte na tel. 723040017, 732763466 v době od 6:00 do 14:30 hod. Životopis zasílejte na e-mail: kolackova@ddodry.cz.

Nástup:02.01.2017Plat od - do:14600 - 14600Pracoviště:Nový JičínObor a Profese:OšetřovatelTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Domov Odry, příspěvková organizaceKontaktní osoba:Ing. Pavlína Koláčková +420 723 040 017 kolackova|ddodry#czKontaktní adresa:Hranická 410/56
742 35 Odry
Odry   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní pracovníci v sociálních...Oblastní charita Kutná HoraPracovníci přímé obslužné péče ...Domov důchodců Dobrá VodaPracovníci přímé obslužné péče ...Domov sociálních služeb VlašskáSanitáři - sanitářiCentrum sociálních služeb Praha 2Ostatní pracovníci v sociálních...Oblastní charita Kutná HoraOšetřovatelé a pracovníci v soc...Armáda spásy v České republice,...Ostatní pracovníci v sociálních...Vzájemné soužití o.p.s.SanitářiCentrum sociálních služeb Praha 2Ostatní pracovníci v sociálních...Domov pro osoby se zdravotním p...Pracovníci přímé obslužné péče ...A DOMA z. s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Odry, příspěvková organizace. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Domov Odry, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: