Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - MISTR -OVÁ LISOVEN

Text inzerátu:

SOU/SŠ strojírenský obor, praxe ve strojírenském oboru, zkušenost s vedením cca 30 zaměstnanců, dobré komunikační, oganizační a řídící schopnosti, základní znalosti v oblasti QMS, EMS a BOZP, dobrá pracovní morálka.
Nástupní mzda 20 000 Kč, po 3 měsících navýšení dle pracovních výsledků, 1-směnný provoz, pracovní poměr, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Paluzgová Maria, tel.: 732 890 141, osobní schůzka možná denně od 10:00 - 13:00 hod. na adrese firmy, životopis zašlete na e-mail: paluzgova.maria@komas.cz.

Nástup:01.02.2017Plat od - do:20000 - 20000Pracoviště:OpavaObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KOMAS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Maria Paluzgová +420 553 607 352 paluzgova#maria|komas#czKontaktní adresa:Ostravská 291/33
747 70 Opava
Komárov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mistři a příbuzní pracovníci ve...Wiegel Pravčice žárové zinkován...Mistři a příbuzní pracovníci ve...Roman ŠubrtMistři a příbuzní pracovníci ve..."SAK spol. s r.o."Mistři a příbuzní pracovníci ve...PCO - hlídací služba, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...Kögel, s.r.o.Mistr obrobny – junior!Randstad s.r.o.Mistr montáže – junior!Randstad s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...SOMA spol. s r. o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...KORADO, a.s.Mistři a příbuzní pracovníci ve...FEREX Machinery s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMAS, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOMAS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: