Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Jeřábník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha jeřábů - Jeřábník/ce s průkazem A

Text inzerátu:

z.:29.11.2016, a.:17.2.2017.
Hledáme jeřábníka/ci s průkazem A - může být i prošlý - obnovíme.
Požadujeme: jeř. průkaz A, min. 5-ti měsíční praxi, zodpovědnost, ochotu pracovat v 3 směnném.
Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, lékařská prohlídka zdarma, závodní stravování, možnost ubytování či příspěvky na dopravu, příjemný kolektiv provozu a s možným nástupem IHNED.
Info. na e-mail: hr@mezisvymi.cz.

Nástup:16.03.2017Plat od - do:18000 - 22000Pracoviště:KopřivniceObor a Profese:JeřábníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:ARCER H&M s.r.o.Kontaktní osoba:Iva Vaculíková , Kateřina Močáryová +420 730 872 617 hr|mezisvymi#czKontaktní adresa:Areál Tatry 1448/5
742 21 Kopřivnice
Kopřivnice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha jeřábů - řidič - jeřábníkK-PROTOS, a.s.Obsluha jeřábů, zdvihacích a po...Luboš KrálObsluha jeřábů - jeřábník/ce mo...MONTIS BAU s.r.o. org. složka PrahaObsluha jeřábů - jeřábník/ceA-Z PREZIP a.s.Obsluha jeřábů - autojeřábník/ceKubový s.r.o.Obsluha jeřábů - autojeřábník/ceFEMONT OPAVA s.r.o.Obsluha jeřábů - jeřábník - obs...Stavební stroje a doprava, s.r.o.Obsluha jeřábů - jeřábník - obs...Stavební stroje a doprava, s.r.o.Obsluha jeřábů - jeřábník - obs...Stavební stroje a doprava, s.r.o.Obsluha jeřábů - jeřábník - obs...Stavební stroje a doprava, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARCER H&M s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARCER H&M s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: