Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - NÁSTROJÁŘ -KA - OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO CENTRA - CNC FRÉZKA

Text inzerátu:

KO: KO: Paluzgová Maria, tel.: 732 890 141, osobní schůzka možná denně od 10:00 - 13:00 hod. na adrese firmy, životopis zašlete na e-mail: paluzgova.maria@komas.cz.
SOU/SŠ strojírenského zaměření, praxe 5 let, zkušenosti s lisovacími nástroji (jednoúčelové, postupové), znalost čtení výkresové dokumentace, zkušenosti s broušením na plocho, frézování.
Nástupní mzda 110 - 120 Kč/hod., po 3 měsících navýšení dle pracovních výsledků, pracoviště Opava, nástup dle dohody.
* Plat od 110Kč/hod

Nástup:01.07.2017Plat od - do:14000 - 14000Pracoviště:OpavaObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KOMAS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Maria Paluzgová +420 553 607 352 paluzgova#maria|komas#czKontaktní adresa:Ostravská 291/33
747 70 Opava
Komárov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...BRANO a.s.Seřizovači a obsluha ostatních ...CONROP, s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...CONROP, s.r.o.Brusiči nástrojů a kovů - brusi...BRANO a.s.Brusiči nástrojů a kovů - sléva...RKL Slévárna, s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...CONROP, s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Zemědělské družstvo Hraničář Lo...Brusiči nástrojů a kovů - brusičCARMAN-WOOD, s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...CNC Bednář s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Anavo group s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMAS, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOMAS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: