Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači potravinářského zboží - Prodavač/ka potravinářského zboží

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: podniková prodejna v Bořitově.
Možno absolvent/ka, praxe vítána. Dvousměnný provoz včetně víkendů.
Životopisy lze zasílat na sídlo společnosti Pekárny Blansko a.s., Zborovecká 1193/10, 678 01 Blansko na e-mail. adresu: dolezalova@pekarnyblansko.cz, tel. 724776419 - p. Věra Doležalová.

Nástup:30.11.2016Plat od - do:13400 - 13400Pracoviště:BlanskoObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Pekárny Blansko a.s.Kontaktní osoba:Věra Doležalová +420 724 776 419 dolezalova|pekarnyblansko#czKontaktní adresa:Náměstí U Václava 311
679 21 Bořitov
Bořitov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obchodní zástupci - obchodní zá...METAL GRANIT spol. s r.o.Prodavači drogistického zboží, ...Michal ŠimákObchodní zástupci - obchodní zá...Aluminium Group, a.s.Obsluha čerpacích stanic a mycí...EUROBIT - čerpací stanice s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...Jatka Lanškroun, s r.o.Prodavači potravinářského zboží...Pštrosí farma s.r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...Career agency s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...TOMEGAS s.r.o.Obchodní zástupci - obchodní ma...Adast Systems, a.s.Obchodní zástupci - obchodní as...AMBIence expo, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pekárny Blansko a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pekárny Blansko a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: