Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Text inzerátu:

POŽADAVKY: manuální zručnost (práce s , dobrý zrak, zodpovědnost

Nástup:14.01.2017Plat od - do:12000 - 12000Pracoviště:StrakoniceObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:MANZ s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Vasyl Manzyuk +420 602 158 479 manz|email#czKontaktní adresa:Písecká 35
389 01 Vodňany
Vodňany I   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

Montážní dělníci ostatních výro...Calla Int. spol. s r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...BYLINY Mikeš s.r.o.Obsluha zařízení na zpracování ...MANZ s.r.o.Obsluha zařízení na zpracování ...RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o.Obsluha ostatních stacionárních...Laminar Medica (CE) s.r.o.Montážní dělníci výrobků z komb...MANZ s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...Vodňanská drůbež, a.s.Manipulační dělníci ve výrobě -...Vodňanská drůbež, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MANZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MANZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: